O podjetju

V družbi TEN se že od leta 1992 ukvarjamo z razvojem, projektiranjem in izdelavo kompleksnih strojev in naprav za potrebe industrijske avtomatizacije – od ideje do zagona ter optimizacije.

Pakirna linija za VILEDA čistilne gobice

Univerzalna pakirna linija za pakiranje v že v naprej lepljene kartonske ovitke. Sestavljena je iz transporterja, ki poveča razdaljo med gobicami in selektorja, ki razvršča gobice na levo in desno stran linije, kjer so na vsaaki strani po 4 pakirni stroji. Pakirni stroji zbirajo in odlagajo spakirane gobice v ovitkih na izhodni transporter, kateri transportira pakete do manipulatorja za paletiziranje. Manipulator zlaga pakete leže lahko jih pa zarotira pokonci – odvisno od zahteve kupca, kako morajo biti končno pakirane. Ko je na mizi zloženo za eno etažo v paleti, paletni manipulator  z vakuumskim prijemalom z 255 priseski prime cel plato gobic in jih odnese v EVRO paleto. Ko je paleta polna manipulator za zamenjavo palet avtomatsko nadomesti s prazno paleto. Stroj je enostavno prilagodljiv za pakiranje v ovitke za 1 gobico, za 2 gobici in za 3 gobice in za drugi tip čistilnih gobic, ki so dimenzijsko 5 mm manjše.

Politika zasebnosti
Avtomatizacija TEN

Ta spletna stran uporablja piškotke, tako da vam lahko zagotovimo najboljšo uporabniško izkušnjo. Informacije o piškotkih so shranjene v vašem brskalniku in opravljajo funkcije, kot je prepoznavanje, ko se vrnete na našo spletno stran in pomagajo naši ekipi, da razume, kateri deli spletnega mesta so najbolj zanimivi in ​​koristni.

Nujni piškotki

Nujni piškotki so potrebni za delovanje vaših nastavitev. Sem shranimo ali ste piškotke zavrnili ali dovolili ter podobne nastavitve. Piškotek ne shranjuje osebnih podatkov.